wolfspitz*** BENTI ***keeshond

chovatelská stanice německých špiců vlčích

Úvod Novinky Naši psi Naše fenky Vzpomínáme Krycí psi Naše odchovy Standart plemene O plemeni Zajímavosti O nás Kontakt na nás Odkazy Návštěvní kniha Naše morčata

Máši posudky z výstav

Pro zajímavost uvádím i komplet Mášino hodnocení z výstav...Za svůj život se zúčastnila 19 výstav a byla posouzena  7mi českými a jedním slovenským a jedním německým rozhodčím, některými českými i opakovaně.

 

(1) 24.3.1996 L.Pavlíková (CZ)

Fena předvedená v příliš dobré výživné kondici, celkově zkresluje postavu, delší ucho šířeji nasazené, chrup plný nůžkový, srst výborné délky, bohatosti

2) 14.4.1996 L.Pavlíková (CZ)

čtvercový rámec těla, velmi dobrá hlava, avšak delší šířeji nasazené ucho. Přesto, že fena je až v příliš dobré výživné kondici, není to vidět na pohybové mechanice. Přední, zadní fronta korektně úhlovaná. Výborná vlasová kondice.

(3) 28.4.1996 V.Veverková (CZ)

Dvouletá fena, ?světlé oko, ?šedé barvy ?, plnochrupá, skus nůžkový, ucho poněkud šířeji nasazeno, kvadratická. Fena je předvedena ve vynikající výživné kondici..

(4) 29.6.1996 M.Marušková (CZ)

Velmi pěkná představitelka svého rázu, ve špičkové vlasové kondici, dobře modelovaná hlava, tmavé oko, nepatrně delší hřbetní linie, výborně nasazený ocas, dobrý pohyb hrudních i pánevních končetin, velmi pěkné předvedení

(5) 27.10.1996 M.Marušková (SK)

Typická představitelka svého rázu s velmi pěknou, dobře udržovanou srstí. Dobře se předvádí v klidu i za pohybu.

(6) 27.4.1997 L.Pavlíková (CZ)

Dobře stavěná fena, v současné době po línání, což zkresluje délku hřbetu, který vypadá jako delší, ač není.. Velmi dobrá hlava, plný nůžkový chrup. Ucho šířeji nasazené. Fenka se dobře předvádí. Výborná pohybová mechanika.

(7) 10.5.1997 O.Dolejšová (CZ)

Téměř tříletá fena, typický představitel plemene, výborně předvedená a upravená.

(8) 24.5.1997 V.Veverková (CZ)

3 letá fena, světlejší  vlkošedé barvy, dlouhý rámec těla, ušlechtilá hlava, ocas dobře nasazen nesen, dobré úhlení obou párů končetin, srst dostatečné délky i hustoty.

(9) 15.6.1997 K.Hořák (CZ)

3 letá fena, výborná představitelka plemene, přání blížeji nasazené uši, skus nůžkový, chrup úplný, vynikající povaha

(10) 30.9.1997 Ing.J.Findejs (CZ)

Dobře utvářená fena, typická hlava, krátké ucho, v zadní části lebky nasazené, dobře nesený ocas

(11) 7.9.1997 L.Pavlíková (CZ)

Tříletá fena, výborná představitelka svého plemene, plný nůžkový skus, výborná hlava, pohybová mechanika bez vady, zcela rovné úhlování končetin, srst vylínalá, fena není předvedena ve výstavní kondici.

(12) 9.11.1997 Ubrová (CZ)

3 ročná veĺmi pekná výborne predvedená suka s výbornou srsťou

(13) 15.3.1998 ?

posudek je psaný polsky a je špatně čitelný...útržkovitý překlad od našeho souseda.....nadměrně těžká fena, ale krásná hlava, trochu dlouhé uši, dokonalé oči....dobře zavěšeny, pružné v loktech. Pravidelně osazený ocas, pěkná srst a nadměrně úzce postavený zadní závěs nohou. (pánev)

(14) 22.8.1999 Pavlásková ?

5-ti letá fena, v horní polovici standardu, ušlechtilá hlava, výborná pigmentace oka, sliznic a srsti, výborně stavěná, osvalená, vynikající srst, pěkný plynulý pohyb, milá povaha, pěkně předvedená

(15) 5.9.1999 L.Pavlíková (CZ)

Předvedená fena je ve výborné formě, avšak lehce vlnitá srst na zádi. Typická fenčí hlava, plný nůžkový chrup, lehký pružný chod, mírná sbíhavost předních končetin.

(16) 8.4.2001 L.Pavlíková (CZ)

Výborně stavěná fena s ušlechtilou hlavou, plný nůžkový chrup, naprosto rovné postavení hrudních i pánevních končetin, vynikající pohybová mechanika i přes to, že je fena předvedena v částečné nadváze, srst dobré délky, výborně udržovaná

(17) 13.5.2001 L.Pavlíková (CZ)

Výborná představitelka svého rázu, hlava výborně vyjadřuje pohlaví, prostorný široký hrudník, hrudní i pánevní končetiny rovné s výbornou mechanikou pohybu. Srst sice poněkud kratší, ale kompaktní, uzavřená, výborně udržovaná.

(18) 27.5.2001 O.Dolejšová (CZ)

sedmiletá fena s typickou hlavou, dobrá kresba hlavy, tmavé oko, nůžkový skus plný, standar. stavby těla, s dobrým zau. obou párů končetin, velmi dobře předvedená a upravená.

(19) 2.3.2002 O.Dolejšová (CZ)

sedm a půl letá fena s typickou hlavou, dobrým uchem, korektní stavby těla, dobré úhlení obou párů končetin, pevná hřbetní linie, dobrá pohybová mechanika, pěkné osrstění

 

Zpět

 

copyright © 2008 benti